Základné informácie a podmienky

Vytvoriť kvalitnú hudbu nie je jednoduchá vec. Je na to potrebný talent a chuť na sebe pracovať. Ak však aj tieto predpoklady máte a vytvoríte dobrú hudbu, ešte stále nemáte vyhraté. Rovnako dôležité totiž je dostať vašu hudbu k fanúšikom a k poslucháčom. A v tomto vám vieme, a chceme, pomôcť.

Vo svojej podstate je náš web internetové elektronické trhovisko špecializované a prispôsobené potrebám hudobného biznisu. Ako amatérski, poloprofesionálni či profesionálni hudobníci tu nájdete elektronické nástroje na predaj a prezentáciu seba a svojej tvorby, na komunikáciu a interakciu so svojimi fanúšikmi.

Náš systém umožňuje vkladanie skladieb v elektronickej forme, ich následnú prezentáciu v skrátenej demo verzii a ich predaj cez internet. Skladby môžu byť umiestnené samostatne, ako single, alebo zlúčené do elektronických albumov. Každá skladba alebo album majú svoju cenu, ktorú si pravdaže stanovíte vy. Po kúpe a riadnom zaplatení elektronickej skladby alebo albumu sú súbory automaticky sprístupnené na stiahnutie vášmu zákaznikovi v jeho účte na našom webe.

Okrem elektronických skladieb či albumov náš systém obsahuje aj nástroje na predaj albumov vo forme fyzických hudobných nosičov ako sú CD, DVD, Bluray a vinylové platne. Pokiaľ máte váš album vydaný vo forme niektorého (alebo viacerých) z uvedených nosičov, stanovíte si ceny a niektoré doplnkové informácie ako napríklad hmotnosť, a môžete ich cez náš portál predávať. Náš systém obsahuje nástroje na výpočet poštovného za fyzický tovar, ktoré sa pripočíta k celkovej cene objednávky. Ceny fyzických albumov, ako aj ceny poštovného, si stanovujete sami vo svojom účte.

 

Obchodné pomienky

Používanie nášho systému je plne bezplatné, neplatíte žiadne vstupné ani pravidelné poplatky. Neúčtujeme si žiadne poplatky za vytvorenie či vedenie konta, ani za realizáciu elektronických transakcií. Nie sú kladené žiadne podmienky na minimálny či maximálny počet produktov, ani na minimálny dosiahnutý obrat.

Jediný poplatok ktorý si účtujeme je sprostredkovateľská provízia.

 

Autorské práva - Copyrights

Každý, kto predáva na našom webe tvorbu musí mať k nej autorské práva. Neskúmame platnosť autorských práv jednotlivých umelcov, ale v prípade podozrenia z ich porušovania si vyhradzujeme právo vyžiadať si doloženie dokumentácie. Pokiaľ ich príslušný užívateľ neposkytne, vyhradzujeme si právo ukončiť s ním spoluprácu a zrušiť jeho účet v našom systéme.

Nedotknuteľnosť autorských práv

Prosím vezmite na vedomie, že nahratím vašej tvorby do nášho systému a jej predajom cez náš web zostávajú všetky vaše autorské práva nedotknuté. Náš portál iba poskytuje technické prostriedky na prezentáciu a predaj tvorby na internete, do autorských práv nijak nezasahujeme.

 

Ako začať

  1. Vytvorte si konto vyplnením tohto formulára
  2. Vytvorte si profil umelca, v prípade že budete prodávať aj fyzický tovar, vyplňte si tabuľku prepravných nákladov.
  3. Vytvorte si produkty (single, albumy, doplnkový tovar..)
  4. To je všetko, predaj sa môže začať