Spôsoby platby

Náš portál používa platobný systém MangoPay na realizáciu všetkých elektronických platieb na našej stránke. Jadrom je váš osobný virtuálny účet, nazývaný "peňaženka", ktorý si vytvoríte vyplnením jednoduchým formulára. Z tejto virtuálnej peňaženky potom platíte všetky nákupy na našom webe.

Platba funguje nasledovne: najskôr si musíte vložiť peniaze do svojej peňaženky. Tento prevod sa zrealizuje online v reálnom čase, cez bezpečnú platobnú bránu systému MangoPay. Je možné použiť všetky bežné platobné karty VISA, VISA Electron, Master Card alebo Maestro Card.

Zo svojej virtuálnej peňaženky potom môžete platiť za akýkoľvek tovar na našom webe. Neminuté prostriedky ostávajú vo vašej peňaženke pre budúce nákupy, alebo si ich môžete kedykoľvek vybrať a zaslať späť na váš bankový účet. Výber a presun neminutých peňazí späť na Váš bankový účet je zdarma.

Všetky súvisiace operácie sa realizujú priamo z vášho konta na jukkebox.sk. Môžete si tam pozrieť aktuálny stav vašej peňaženky, doplniť financie či poslať neminuté peniaze späť na váš bankový účet. Všetky informácie a ovládacie prvky nájdete v menu "Moja peňaženka".