Spôsoby dopravy

Náš portál umožnuje umelcom predávať svoju tvorbu v nasledovných podobách z hľadiska fyzickej formy:

  • v elektronickej (digitálnej) podobe: skladby a digitálne albumy,
  • vo forme fyzických hudobných nosičov: CD, DVD, Bluray a vinylové platne. Do tejto kategórie fyzických produktov spadajú aj darčeky a upomienkové predmety pre fanúšikov interpretov, akú sú napríklad čiapky, plagáty a tričká, ktoré náš systém tiež umožňuje predávať.

 

Digitálny tovar

Digitálny tovar sú všetky skladby a albumy v digitálnej, elektronickej podobe.

Všetky digitálne produkty sú vám po ukončení a riadnom uhradení objednávky automaticky sprístupnené našim systémom. Svoje zakúpené digitálne skladby a albumy nájdete vo svojom užívateľskom konte, v sekcii Moje objednávky ==> Digitálna hudba, alebo kliknutím na tento odkaz. Z tohto miesta si môžete zakúpené skladby stiahnuť do svojho počítača.

 

Fyzický tovar

Fyzický tovar zahŕňa albumy vo fyzických formách hudobných nosičov a darčekové predmety.

Všetky informácie ohľadom krajín zasielania aj poštovných nákladov sú uvedené na stránke profilu každého umelca, v sekcii Poštovné. V tejto časti si môžete skontrolovať, do ktorých krajín umelec zasiela svoj fyzický tovar a za aké ceny poštovného. Je čiste na každom umelcovi, aké ceny poštového si stanoví a taktiež ktorého kuriéra alebo dopravnú službu použije na zaslanie zakúpeného fyzického tovaru zákazníkovi.

Prosím, vezmite tiež na vedomie, že všetok tovar na našom webe je predávaný priamo umelcami, nie prevádzkovateľom portálu Jukkebox! My ako prevádzkovateľ stránky poskytujeme umelcom technické riešenie umožňujúce prezentáciu a predaj hudby, ale nedržíme na sklade žiaden fyzický tovar žiadneho z umelcov! Ak si na našom portáli kúpite fyzický tovar, bude vám zaslaný priamo interpretmi od ktorých ste tovar kúpili, nie od prevádzkovateľa stránky.