Informácie o doprave

Náš systém umožňuje predaj digitálnych aj fyzických produktov.

 

Digitálne produkty

Digitálne produkty sú albumy a skladby v elektronickej podobe, ktoré sú distribuované zákazníkom automaticky našim systémom, po riadnom uhradení objednávky. Tu ako predajca nemusíte robiť nič, náš systém sa o všetko postará.

 

Fyzické produkty

Fyzické produkty sú albumy vo forme fyzických hudobných nosičov a doplnkový tovar.

Druhy albumov ktoré náš systém rozoznáva sú CD, DVD, Bluray a vinilové platne.

Doplnkový tovar sú napríklad tričká, čiapky, odznaky a plagáty.

 

Ako to funguje

Predaj fyzického tovaru funguje nasledovne: každý fyzický produkt má svoju hmotnosť, ktorú uvediete pri vytváraní produktu. Vo svojom konte si zároveň vyplníte tabuľku dopravných nákladov, kde stanovíte vaše ceny poštovného. Táto tabuľka obsahuje cenové tarify pre niekoľko hmotnostných kategórií. Podrobnejšie inštrukcie nájdete vo svojom účte.

Keď si zákazník kúpi nejaký váš fyzický produkt, náš systém automaticky vypočíta cenu poštovného pre daný produkt. Poštovné sa vypočíta na základe celkovej hmotnosti produktu (alebo produktov) v objednávke a vašej cene poštovného za danú hmotnostnú kategóriu. Túto položku potom systém pripočíta k celkovej hodnote objednávky. Týmto spôsobom vám zákazník uhradí poštovné poplatky, ktoré potom vy zaplatíte pošte alebo kuriérovi, keď budete tovar zasielať zákazníkovi.

Upozornenie: v prípade, že sa rozhodnete predávať cez náš portál aj fyzické produkty, prosím vezmite na vedomie že ste plne zodpovedný za riadne a včasné zaslanie objednaného fyzického tovaru zákazníkom!